بلاقا گؤرهبوگون ارتباطـلار عصرینده ، ییغیمسال باغلانتی (جمعی ارتباط) ابزارلاری‌نین اولمامـاسی ایله، یاشاماق داها چتینه دوشور ؛ آنجاق ییغیمسال باغلانتی ابزارلاری آراسیندا، "تئلویزیون" ان گوجلو ابزار ساییلیر.
بؤلوم‌لر
  • ملی-مذهبی تئلویزیون (4)
  • ملی وئرلیشلر (12)
  • ساغلاملیق وئرلیشلری (2)
  • مذهبی وئرلیشلر (1)
  • ورزشی وئرلیشلر (1)
  • سورغو
    • تأسیس تلویزیون ملی_مذهبی برای آذربایجان . . . . . است و پخش برنامه‌های . . . . . باید در اولویت و سرآمد برنامه‌ها باشد.
سایغاج
rss feed
_ TürkAz Tv ________ (تلویزیون‌ملی‌آذربایجان‌ایران)
تأسیس ' تلویزیون ملی-مذهبی' ، ضروری‌ترین نیاز آذربایجان‌جنوبی
آنا یارپاق       ایلگی      
+0 نفر به‌یه‌نیب
گروه دوبلاژ "باراما" از سوی فعالین ملی-مدنی آذربایجانی ساکن ترکیه از ابتدای سال 2015 میلادی شروع به فعالیت کرده است.

به گزارش تورکاذ_ت.و ، گروه دوبلاژ "باراما" نخستین گروهی است که در این حوزه از سوی فعالین ملی-مدنی آذربایجان جنوبی تاسیس شده و اثرهای فیلم و انیمیشنی را با زبان ترکی آذربایجانی ارائه خواهد کرد.

گروه دوبلاژ باراما متشکل از پنج عضوند که اسامی اعضای آن به ترتیب "آذریار دانشور"، "رضا جلیل اوغلو"، "سونای روحی"، "مریم جلیل اوغلو" و "ائلین جلیل اوغلو" هستند.

گروه دوبلاژ باراما در دو ماه فعالیت خود 2 اثر انیمیشن را به ترکی آذربایجانی دوبله کرده است که اولین فعالیت این گروه با دوبله انیمیشن یالانچی چوبان(چوپان دروغگو) به زبان ترکی آذربایجانی بوده است که در صفحات اینترنتی و شبکه های اجتماعی منتشر گردیده است.

"گیزلی خزین" به عنوان دومین انیمیشن دوبله شده از سوی گروه باراما در روزهای اخیر در رسانه های اینترنتی منتشر گردیده است.

باراما اولین گروه دوبلاژی است که از سوی فعالان آذربایجان جنوبی تاسیس شده است و فعالیت خود را در بخش دوبلاژ فیلم نیز ادامه خواهد داد.


گؤنده ر 100 درجه کلوب دات کام گؤنده ر
بؤلوم : ملی وئرلیشلر
یارپاق لار :
 
   
 
Powerd By : ARZUBLOG.COM Theme Designer : MyTheme.ir